Nasi Partnerzy

Dzięki ekosystemowi partnerów jaki posiada Connector Germany w Niemczech możemy zaoferować Wam osobiście dobrane rozwiązania do budowy waszej firmy w Niemczech. Otóż samo założenie spółki z.o.o w Niemczech to za mało. Tutaj znajdziesz wszystkich naszych partnerów, którzy oferują założycielom cenne wsparcie i dobre warunki na start.

Skorzystaj z naszej oferty korzyści partnerskich już w momencie rozpoczęcia działalności.

Banki takie jak Penta znają wymagania przedsiębiorców w zakresie nowoczesnej i efektywnej niemieckiej bankowości biznesowej i wspierają wszystkie formy prawne za pomocą konta biznesowego online w rozwiązaniami i funkcjami do zarządzania kontem, prowadzenia księgowości i deklaracji podatkowych. Dlatego warto rozważyć to konto przy zakładaniu konta firmowego dla niemieckiej firmy. Ceny zaczynają się już od 9 Euro miesięcznie co jest niezwykle konkurencyjne w porównaniu do innych banków niemieckich.

Regus  to światowy lider wynajmu biur  serwisowanych idealny pod otwarcie spółki GmbH w Niemczech,   który spełnia wymogi prawne. 

  • Jest dostępny w 144 miejscach  w Niemczech  
  • Posiada 6432 biur pod kluczyk
  • Posiada 4227 biurek co -workingowych 
  • Posiada 412 salkonferencyjnych 

DAK-Gesundheit, z siedzibą w Hamburgu, jest niemiecką kasą chorych działającą na terenie całego kraju. Jest to idealne rozwiązanie dla polskich przedsiębiorców w Niemczech, gdyż posiada cały dział obsługi w języku polskim. Dzięki aplikacji DAK i oddziałowi internetowemu „Meine DAK” ważne dane zdrowotne i dostęp do cyfrowego centrum wsparcia będziesz mieć zawsze pod ręką. 

Jakie koszty leczenia posiada DAK-Gesundheit? Dowiedz się więcej. 

AOK to jedna z największych kas chorych w Niemczech. Dba o bezpieczeństwo i kompleksową opiekę medyczną w przypadku choroby już od 125 lat. AOK ma ponad 25 milionów członków, co stanowi prawie jedną trzecią niemieckiego społeczeństwa. Około 61.000 pracowników gwarantuje odpowiednią obsługę klienta w 1380 oddziałach. Z 35 procent udziału w rynku AOK jest jedną z największych kas chorych w ramach ustawowego ubezpieczenia zdrowotnego. Dowiedz się więcej. 

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) jest nie tylko izbą bilateralną z największą ilością firm członkowskich w Polsce, ale również jedną z największych Niemieckich Zagranicznych Izb Przemysłowo-Handlowych (AHK) na świecie.

 

Dążymy do tego, aby nasi Klienci bezpiecznie rozwijali się na rynku niemieckim

Jolanta_Zukowska_Connector_Germany_zaloz_firme_w_Niemczech

Copyright © Connector Germany 2021 All Rights Reserved