Stoisko PAIH na targach MGB Smart City Summit w Niemczech

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do udziału w Stoisku Narodowym PAIH, które będzie organizowane w ramach MGB Smart City Summit. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 29 lutego 2024 roku w Mönchengladbach w Niemczech. Końcowa data zgłoszeń to 28.02.2024.

MGB Smart City Summit to jedno z najważniejszych wydarzeń w sektorze nowoczesnych technologii i usług dla miast w regionie Nadrenii Północnej Westfalii. Polska będzie krajem partnerskim tego wydarzenia, co daje naszym przedsiębiorcom znakomitą okazję do promocji swoich rozwiązań na międzynarodowej arenie.

Na stoisku narodowym swoją ofertę będą prezentować polskie firmy oferujące produkty, usługi i technologie związane ze smart city. Będzie to doskonała okazja do:

  • Prezentacji autorskich produktów w przestrzeni stoiska narodowego.
  • Spotkań z kontrahentami, instytucjami oraz przedstawicielami lokalnej administracji.
  • Konsultacji planu ekspansji na rynek niemiecki.
  • Skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

Udział w targach poprzedziła wizyta polskich firm w Mönchengladbach w listopadzie 2023 roku, podczas której miały one możliwość uczestniczenia w spotkaniach branżowych oraz prezentacji podczas SmartCity Summit Country Partner Pre Event.

Udział w wydarzeniu wiąże się z koniecznością pokrycia kosztów logistycznych przez firmy zainteresowane.

Firma Connector Germany specjalizuje się w organizacji wyjazdów polskich firm na targi branżowe oraz misje gospodarcze. Jesteś zainteresowany prezentacją Twojej firmy na arenie międzynarodowej? Chcesz nawiązać kontakt z zagranicznymi kontrahentami? Skontaktuj się w celu uzyskania szczegółowych informacji!

Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved