Odkryj Innowacje na Światowym Szczycie Facility Management – FM Expo 2023!

Jesteś zainteresowany najnowszymi rozwiązaniami w zarządzaniu obiektami i branży budowlanej? Jeśli tak, to nie przegap FM Expo 2023, globalnego wydarzenia skupiającego się na Facility Management. Organizowane przez Big5 Global, to wyjątkowe spotkanie zapewni Ci dostęp do najnowszych technologii, trendów i innowacji w branży FM.

FM Expo 2023 odbędzie się w dniach 4-7.12.2023 w Dubaju. To wydarzenie to doskonała okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania kontaktów z liderami branży oraz zapoznania się z najnowszymi produktami i usługami.

Co Ciebie tam czeka?

Konferencje i prelekcje ekspertów: Poznaj najnowsze trendy i sprawdź inspirujące prezentacje od ekspertów branżowych. Dowiedz się, jakie strategie są obecnie skuteczne i jakie nowości szykują się na przyszłość.

Strefa wystawiennicza: Przejrzyj stoiska wystawców, aby zobaczyć innowacyjne produkty, narzędzia i technologie służące zarządzaniu obiektami. Z pewnością znajdziesz tam rozwiązania dostosowane do różnorodnych potrzeb.

Networking: To wydarzenie to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych. Spotkaj przedstawicieli firm z całego świata, wymieniaj doświadczenia i poszerzaj swoją sieć kontaktów.

Warsztaty praktyczne: Weź udział w warsztatach praktycznych, gdzie eksperci podzielą się wiedzą na temat skutecznych strategii zarządzania obiektami. To doskonała okazja do nauki od praktyków.

Podsumowanie

FM Expo 2023 to unikalne wydarzenie, które zrzesza profesjonalistów z branży Facility Management z całego świata. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym menedżerem obiektów czy dopiero zaczynasz swoją przygodę w tej dziedzinie, to wydarzenie zapewni Ci dostęp do wiedzy, która pomoże Ci rozwijać się zawodowo. Nie przegap tej okazji do nauki, inspiracji i nawiązywania nowych kontaktów!

Zastanawiasz się nad prezentacją Twojej firmy na targach branżowych? Connector Germany specjalizuje się w pomocy dot. przygotowania stoiska oraz umawiania spotkań branżowych na targach.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved