Hem & Villamässan 2023 – targi domów i willi

W dniach od 13 do 15 października 2023 roku w Szwecji odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z wystrojem wnętrz i ogrodami – Hem & Villamässan 2023. Tegoroczna edycja obiecuje dostarczyć niezliczone inspiracje, nowości, a także okazje do nawiązania kontaktów z ekspertami branżowymi i pasjonatami designu.

O Targach Hem & Villamässan

Hem & Villamässan to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w Szwecji, które gromadzi ekspertów z branży wnętrzarskiej, architektonicznej, ogrodniczej oraz wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji do urządzenia swojego mieszkania lub ogrodu. To wyjątkowe wydarzenie łączy w sobie ekspozycje, prelekcje, warsztaty i możliwości testowania produktów od najważniejszych firm z branży.

Główne tematy targów

  • Ekskluzywne wnętrza: Od najnowocześniejszych trendów po klasyczne style – targi prezentują rozwiązania wnętrzarskie dla każdego gustu i budżetu.
  • Innowacyjne produkty ogrodnicze: Pasjonaci ogrodnictwa znajdą tutaj nie tylko nowości roślin i narzędzi ogrodniczych, ale także pomysły na zaprojektowanie swojego wymarzonego ogrodu.
  • Inspirujące prelekcje i warsztaty: Doświadczeni eksperci dzielą się wiedzą na temat projektowania wnętrz, architektury, ogrodnictwa i ekologii.
  • Materiały ekologiczne: Hem & Villamässan to także miejsce, w którym podkreśla się znaczenie materiałów ekologicznych i zrównoważonego projektowania.
  • Biznes: Dla przedsiębiorców branży wnętrzarskiej i ogrodniczej to doskonała okazja do promocji swoich produktów i nawiązania kontaktów z innymi firmami.

Czy warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z branży wnętrzarskiej, ogrodniczej lub architektonicznej, udział w targach Hem & Villamässan może stanowić znakomitą okazję do prezentacji firmy i produktów przed szeroką publicznością. To także doskonałe miejsce, aby zapoznać się z najnowszymi trendami i nawiązać kontakty biznesowe.

Dla miłośników designu, wnętrz i ogrodów to wyjątkowa szansa na zdobycie inspiracji, rozwinięcie swojej wiedzy i znalezienie idealnych rozwiązań dla swojego domu i ogrodu.

Podsumowanie

Hem & Villamässan 2023 to wydarzenie, które nie tylko inspiruje, ale także łączy branżowych profesjonalistów i miłośników designu. Targi oferują mnóstwo inspiracji i okazji do rozwijania swojego zamiłowania do wnętrz i ogrodów. Nie przegap tej okazji i odwiedź Hem & Villamässan w Szwecji, aby odkryć nowe pomysły na swoje przestrzenie życiowe!

Jesteś zainteresowany zaprezentowaniem swojej firmy na tego typu targach branżowych? W każdym kroku przygotowań wspomoże Cię doświadczony zespół Connector Germany! Specjalizujemy się w przygotowaniach klientów do targów branżowych.

Zainteresowany? Więcej informacji?

Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved