Akademia Menedżera MŚP – doskonalenie umiejętności zarządzania małymi i średnimi firmami

Jakiś czas temu na naszym blogu pisaliśmy o możliwościach otrzymania dofinansowań na rozwój swoich działalności z różnych źródeł. Jednym z nich jest PARP (Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości). 

Małe podstawowe i podstawowe przedsiębiorstwo (MŚP) w systemie operacyjnym Polski są motorem rozwoju i tworzenia nowych miejsc pracy. Wsparcie tego sektora jest szczególnie ważne dla gospodarki naszego kraju. Właśnie dlatego Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii stworzyło Akademię Menedżera MŚP.

Czym jest Akademia Menedżera MŚP?

Akademia Menedżera MŚP to inicjatywy głównie dla właścicieli i menedżerów małych i średnich firm, którzy mogą doskonalić swoje umiejętności zarządzania. Program jest częścią działań Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Dofinansowania tego programu są dostępne w wyszukiwarce dofinansowań na stronie PARP.

Co oferuje Akademia Menedżera MŚP?

Akademia Menedżera MŚP to nieoceniona możliwość dostępu do wiedzy i zdobycia doświadczenia potrzebnego do skutecznego zarządzania firmą. Program posiada szereg korzyści, takich jak:

  • Dostęp do wiedzy ekspertów: członkowie Akademii mają możliwość uczestniczenia w warsztatach, szkoleniach i seminariach internetowych prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin biznesu.
  • Wsparcie doradców biznesowych: Program zapewnia dostęp do specjalistów, którzy pomogą w rozwoju firmy oraz w opracowaniu strategii biznesowej.
  • Networking: członkowie będą mieć dostęp do kontaktów z innymi przedsiębiorcami, co może być kluczem do uzyskania cennych partnerów biznesowych.
  • Dostęp do finansowania: Akademia może pomóc w zdobyciu środków finansowych na rozwój firmy poprzez dostęp do programów wsparcia finansowego.
  • Certyfikaty i certyfikowane szkolenia: Ukończenie programu może zaowocować certyfikatami potwierdzającymi zdobytą wiedzę i umiejętności.

Jak dołączyć do Akademii Menedżera MŚP?

Aby wziąć udział w programie, wystarczy odwiedzić stronę Akademii Menedżera MŚP i zapoznać się z dostępnymi szkoleniami i terminami. 

Dla małych i średnich firm Akademia Menedżera MŚP stanowi niepowtarzalną możliwość rozwoju i czerpania wiedzy o sprawnym zarządzaniu. Skorzystaj z tej szansy na rozwój swojej firmy!

Inwestuj w swój biznesie już dziś!

Koniec składania wniosków na aktualną akademię kończy się 30 listopada 2023. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Myślisz nad wykorzystaniem zdobytej wiedzy w praktyce? Zastanawiasz się nad internacjonalizacją? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved