Prezentacja własnej marki? Targi PLMA w Amsterdamie to dobra okazja!

PLMA to skrót od Private Label Manufacturers Association, czyli organizacji zrzeszającej producentów marek własnych. Coroczne targi PLMA w Amsterdamie są jednym z głównych wydarzeń branżowych w Europie.

Kto wystawia się na targach PLMA?

Na targach PLMA w Amsterdamie prezentowane są produkty charakterystyczne dla różnych kategorii, w tym produkty spożywcze, kosmetyki, chemia gospodarcza, artykuły spożywcze i dekoracyjne, jak na przykład świece i wiele innych. To idealne miejsce dla producentów, importerów i dystrybutorów, aby poznać najnowsze trendy i innowacje w branży.

Gdzie odbywa się PLMA?

Targi PLMA skupiają się na terenie Amsterdam RAI Exhibition Centre, które jest jednym z głównych obszarów targowych w Europie. Na powierzchni ponad 100 000 metrów kwadratowych można zobaczyć stoiska ponad 2 500 wystawców z całego świata.

Czego można spodziewać się po tym evencie?

Jednym z najważniejszych wydarzeń podczas targów PLMA jest konferencja, na której omawiane są najważniejsze kwestie branżowe. W tym roku tematyka konferencji koncentruje się na innowacjach w branży marek leczniczych oraz na tym, jakie trendy i zmiany występują na rynku detalicznym.

Targi PLMA w Amsterdamie to doskonałe miejsce dla zwykłego dostawcy, który chce znaleźć nowych kontrahentów i nawiązać kontakty biznesowe. To także oferta dla firm, które chcą skierować swoje produkty i zwiększyć swoją widoczność na rynku.

Podsumowując, targi PLMA to ważne wydarzenie dla branży marek zewnętrznych. Przyciągają pierwotne i branżowe firmy z całego świata, a także oferują niepowtarzalną możliwość poznania nowych trendów i innowacji.

Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved