UK Construction Week – targi budowlane w Londynie

Londyn wzywa branżę budowlaną! W dniach 2.-4. maja w centrum wystawienniczym ExCeL, firmy z całego świata spotkają się, aby przedstawić swoje produkty oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

Zapraszamy do lektury!

Czym jest UKCW?

UK Construction Week to jeden z głównych wydarzeń w branży budowlanej w Wielkiej Brytanii, skupiający się corocznie w Londynie. Targi oferuje Media 10, czyli jedna z brytyjskich firm zajmujących się działalnością branżową.

W ciągu trzech dni wystawy, seminaria i prezentacje skupią się na najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie budownictwa, architektury i inżynierii. Wystawcy prezentują swoje oprogramowania technologii i narzędzia, a także:

  • produkty i usługi związane z aspektami budownictwa,
  • zastosowania – takie jak materiały budowlane, instalacje, projektowanie i planowanie.

Kogo można spotkać na targach?

Targi UK Construction Week przyciągają pracowników branży budowlanej, inwestorów, architektów, projektantów i inżynierów. Jest to dobre miejsce, aby spotkać się i wymienić doświadczenie oraz poznać trendy w swoim fachu. Targi odwiedzają również podmioty administracji publicznej i rządowej oraz inne instytucje związane z sektorem budowlanym.

Jakie tematy poruszane są podczas UK Construction Week?

Podczas targów omawia się również panele dyskusyjne i prezentacje wygłaszane przez eksperta z różnych dziedzin związanych z budownictwem. W programie można znaleźć m.in. sprawy dotyczące postępów w budownictwie, cyfryzacji w budownictwie, efektywności, bezpieczeństwa pracy na budowie czy też przemysłu mechanicznego w zakresie materiałów budowlanych.

UK Construction Week to wydarzenie, które warto wybrać, jeśli korzysta się z usług budowlanych i chce się poznać najnowsze rozwiązania i trendy.

Connector Germany wspiera swoich klientów w każdym etapie przygotowań dotyczących wystawienia się firm na targach, ale także tylko podczas wizyt jako odwiedzający. 

Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved