RESTA 2023 – Targi budowlane w Wilnie

W okresie wiosennym się dzieje! Niedawno wróciliśmy całym teamem z Targów BAU z Monachium, a już znowu wybieramy się na kolejne – Targi RESTA 2023 na terenie LITEXPO w Wilnie! Naszą relację z targów możecie śledzić w naszych mediach społecznościowych, ale… dla kogo są te targi? Czego dotyczą? 

Zapraszamy do lektury!

Branża budowlana na targach w Wilnie

RESTA to targi budowlane – na trzech halach i wystawie zewnętrznej odwiedzający mogą poznać wystawiające się firmy – podejść, porozmawiać, podziwiać ich produkty. Są to targi coroczne.

W tym roku RESTA odbywa się w dniach 27-29 kwietnia. 

Do głównych tematów tegorocznych targów należą:

  • zrównoważenie energetyczne budynków;
  • konstrukcja cyfrowa;
  • profesjonalne doradztwo;
  • propozycje odbudowy Ukrainy.

Rozkład branż na targach RESTA

Tak jak wspomnieliśmy już wcześniej, do dyspozycji wystawców i odwiedzających organizatorzy przeznaczyli trzy hale i wystawę zewnętrzną.

Hala budowlano-remontowa (hala 5) jest jestem firmy oferujących materiały budowlane i wykończeniowe, narzędzia, pokrycia dachowe, okna, drzwi, odzież roboczą i sprzęt BHP. Remonty budynków prywatnych i wielorodzinnych: sprzęt, maszyny i materiały.

Hala komunikacyjna (hala 4) oferuje zaopatrzenia w wodę, ogrzewania, wentylacje, instalacje wodno-kanalizacyjne, armatury bezdotykowe, wentylowane systemy elewacyjne i certyfikacje.

Z kolei Cyfrowa hala konstrukcyjna (hala 3) jest miejscem prezentacji profesjonalnego oprogramowania, rozwiązań BIM, systemów inteligentnego domu, odnawialnych źródeł energii, dostawców energii. Dodatkowo swoje stoiska posiadają tutaj firmy z zakresu finansowania i kredytowania projektów remontowych i modernizacyjnych.

Czego można spodziewać się na wystawie zewnętrznej?

Na wystawie zewnętrznej wyznaczonych zostało siedem lokalizacji, które zostały poświęcone:

  • L1: pokrycia dachowe, bramy, materiały budowlane i wykończeniowe.
  • L2: materiały budowlane i wykończeniowe.
  • L3: materiały budowlane, wyroby z drewna i metalu, meble ogrodowe, mała architektura, wyposażenie ogrodów, narzędzia, altany, magazyny, place zabaw dla dzieci, poprawa stanu środowiska i kształtowanie krajobrazu.
  • L4: ogrzewanie, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne.
  • L5: sprzęt budowlany, urządzenia i narzędzia.
  • L7: domy z bali, modułowe i bez sieci oraz inne konstrukcje projektowe.

Targi branżowe to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Powtarzamy to samo, za każdym razem, kiedy dodajemy nasze wpisy o targach branżowych, ale jest to stuprocentowa prawda! Nieważne, czy jesteś wystawcą czy odwiedzającym – targi branżowe to miejsce, gdzie poznasz nowe firmy i nawiążesz z nimi kontakt. Dodatkowo targi branżowe zawsze posiadają dodatkowe wydarzenia – takie jak prelekcje, czy wystąpienia ekspertów w branży. Dowiedzieć się z nich można wiele interesujących rzeczy – nowinek w branży i planów na przyszłość.

Przedsiębiorco! Nie czekaj i nie zastanawiaj się – już dziś zaplanuj swoją obecność na targach skierowanych dla Twojej branży. W każdym etapie przygotowań wesprze Cię Connector Germany! 

Skontaktuj się z nami – porozmawiamy o Twoich planach i wspomożemy Cię w wyborze odpowiednich targów.

Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved