Idealne miejsce dla siedziby firmy w Niemczech? Przestrzeń biurowa w InnoLabs Görlitz!

Connector Germany ciągle poszerza dla swoich klientów bazę partnerów biznesowych. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy pochwalić się rozpoczęciem nowej współpracy z firmą InnoLabs Görlitz.

Wszystko, co musicie wiedzieć o InnoLabs

InnoLabs to przyszłościowa, w pełni zdigitalizowana nieruchomość biurowa, która mieści się w doskonałej lokalizacji w niemieckim mieście Görlitz. Przestrzeń oferuje miejsca do pracy samodzielnie oraz w grupie, ale także miejsce do odpoczynku i spotkań.

Jakie udogodnienia oferuje InnoLabs?

  • Miejsce jest w pełni umeblowane, posiada kuchnię, sale konferencyjne, które są wyposażone w technologię audio i video.
  • Pomieszczenia są klimatyzowane i ogrzewane. 
  • Korzystający mają dostęp do światłowodu oraz WIFI 6. 
  • Budynek posiada windę oraz inteligentny system zarządzania budynkiem.
  • InnoLabs cechuje się dobrą lokalizacją: w pobliżu znajduje się dworzec kolejowy i autobusowy oraz przystanki tramwajowe, a dla użytkowników poruszających się własnym samochodem biuro oferuje miejsca parkingowe.
  • Biura zbudowane w sposób ekologiczny i zoptymalizowany.
  • Dodatkowo poznać można nowych ludzi i nawiązać owocne kontakty!

Jakie koszty wiążą się z wynajmem przestrzeni w InnoLabs?

Firma InnoLabs Görlitz oferuje swoim klientom wynajem przestrzeni biurowej w trzech wariantach:

99 € / ms.299 € / ms.399 € / ms.
W tym pakiecie użytkownicy mają dostęp do biura przez 4 dni w miesiącu oraz dostęp przez 3 godziny w miesiącu do Meetingroomu.Dodatkowo firma oferuje 1 Gb internetu. Do innych udogodnień należą także zamykany bufet, kawa, herbata i woda gratis oraz dostęp do tarasu dachowego z WLAN. 
Użytkownicy tego pakietu mają dostęp do biura między godzinami 6 a 22.
W tym pakiecie użytkownicy mają dostęp do biura we wszystkie dni tygodnia oraz mogą korzystać z Meetingroomu przez 10 godzin w miesiącu. Dodatkowo firma oferuje 1 Gb internetu. Do innych udogodnień, tak jak w przypadku pierwszego pakietu należą zamykany bufet, napoje gratis oraz dostęp do tarasu dachowego. Dodatkowo w tym pakiecie użytkownicy mają dostęp do kawiarni.
Dostęp do biura między godzinami 6 a 22.
Ostatni pakiet oferuje użytkownikom dostęp do biura przez 24 godziny 7 dni w tygodniu oraz 3 dni dostępu do Meetingroomu. W tym pakiecie użytkownicy mają do dyspozycji osobistą sieć WLAN, miejsce parkingowe oraz własną skrzynkę na listy. Oprócz tego w pakiecie przewidziany jest dostęp do kawiarnii, zamykany bufet, napoje gratis oraz dostęp do tarasu dachowego.

Przedsiębiorco! Czy zastanawiasz się nad rozszerzeniem działalności firmy o rynek niemiecki? Podpowiadamy, że to idealny wybór! We wszystkich etapach ekspansji Twojej firmy pomoże Ci Connector Germany!

Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved