Transport logistic 2023, czyli cały świat transportu w Monachium

Transport logistic to jedne z najpopularniejszych targów w dziedzinie logistyki, mobilności, IT i zarządzania łańcuchem dostaw, które jednoczą całą branżę. Już między 9. a 12. maja tego roku targi powrócą do stolicy Bawarii! 

Logistyczne wydarzenie na terenie München Messe

Dziesięć hal targowych o powierzchni ponad 110 000 m² obiektu w Monachium stanie się centrum innowacji kontaktów międzynarodowych. Przez cztery dni wszystko, co ma do zaoferowania branża logistyczna, odwiedzający i wystawcy znajdą w jednym miejscu. Wystawcy z całego świata zaprezentują swoje rozwiązania w zakresie:

 • transport i ruch drogowy, 
 • usługi logistyczne, 
 • mobilność, 
 • IT,
 • zarządzanie łańcuchem dostaw.

Wśród nowych wystawców znalazły się firmy Dachser, Deutsche Bahn/Schenker, DHL, DP World, DSV, Geodis, Kühne + Nagel, Maersk, a także Rhenus.

Dane i fakty o transport logistic

Targi odbywają się co dwa lata od 1978 roku w Monachium.  Oprócz innowacyjnych produktów, systemów i technologii, jakie są oferowane podczas wydarzenia, transport logistic oferuje swoim gościom bogatą wiedzę fachową. Częścią targów jest air cargo Europe, branżowe spotkanie międzynarodowej branży transportu lotniczego. W 2019 roku na targach wystawiło się ponad 2 374 firm z ponad 63 państw i regionów. Liczba odwiedzających dwa lata temu wynosiła ponad 64 000 – przybyli oni ze 125 różnych regionów i krajów. Podczas programu konferencyjnego w dyskusji brało udział około 200 ekspertów z branży. Dwa lata temu ze względu na pandemię, targi odbyły się w formie online i trwały trzy dni. Zainteresowani mieli do dyspozycji:

 • 88 sesji konferencyjnych z wysokiej klasy mówcami, gdzie omówione zostały aktualności w branży,
 • 35 najważniejszych w branży partnerów, stowarzyszeń oraz wydawców, którzy tworzyli program targów,
 • 30 sesji firmowych, podczas których najlepsze firmy prezentowały się i oferowały możliwość współpracy,
 • 5 równoległych streamów, między którymi “odwiedzający” mogli przeskakiwać i dowolnie brać udział w wybranych prelekcjach.

Do najważniejszych tematów 2021 roku należały:

 • nowe modele biznesowe i rozwój cyfryzacji w transporcie,
 • zrównoważony rozwój: alternatywne napędy oraz sposoby optymalizacji łańcucha dostaw,
 • wpływ Koronawirusa na branżę logistyczną,
 • oraz niezmiennie od wielu lat konferencja air cargo Europe.

Czego możemy spodziewać się w 2023 roku?

Na ten moment w bazie danych targów widnieje 1455 wystawców, którzy mogą być partnerami biznesowymi dla Was – naszych klientów! Pochodzą oni z różnych regionów i krajów świata. 

Program konferencji oferuje odwiedzającym i wystawcom wiele interesujących wystąpień ekspertów. Od wtorku 9. maja do piątku 12. od godzin porannych do wieczornych, na pięciu halach zainteresowani będą mogli wziąć udział w konferencjach poświęconych takim tematom jak  alternatywne napędy, cyfryzacja, a nawet niestabilność rynków i wiele innych… Ponad 50 wystąpień i 250 mówców – program oferuje cenny wgląd w branżę i interesujące wizje przyszłości.

Bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży. Ceny biletów zaczynają się od 26 euro. 

Interesuje Cię wystawienie się na targach? A może chcesz szukać nowych partnerów biznesowych jako odwiedzający? Na każdym etapie przygotowań wspomoże Cię Connector Germany! Specjalizujemy się w przygotowaniu klienta do targów biznesowych. Nasz team doradzi w wyborze odpowiednich targów, przygotuje Cię do nawiązania kontaktów z nowymi partnerami biznesowymi, a także wesprze podczas spotkań!

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem większej ilości informacji, skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved