Targi budowlane w Niemczech w 2023 roku

Rok 2022 powoli zbliża się ku końcowi, dlatego postanowiliśmy przygotować zestawienie targów budowlanych na terenie Niemiec w nadchodzącym 2023 roku. W tym artykule zdecydowaliśmy się akurat na tą branżę, ponieważ w 2022 roku w większości współpracowaliśmy z firmami budowlanymi. Zapraszamy do lektury!

Propozycja targów budowlanych w okresie zima-wiosna 2023

Początek roku zapowiada się dla wystawców intensywnie. Już od stycznia nasz zachodni sąsiad oferuje wiele możliwości targowych dla firm z branży budowlanej.

W styczniu największe targi budowlane odbędą się m.in. 

  • w Norymbergii (17-19.01 Targi ochrony budynków i bezpieczeństwa Perimeter Protection 2023), 
  • w Bremie (20-22.01 Targi budowlane i nieruchomości hanseBAU 2023 oraz Targi budowlane i systemów grzewczych Bremer Altbautage 2023), 
  • a także w Berlinie (27-29.01 Targi nieruchomości, energii i budownictwa Hausbau & Energie Berlin 2023).

W lutym królować będzie Hannover, gdzie w terminie od 01.02 do 05.02 odbędą się dwa rodzaje targów: Targi Budowlane, Ogrodowe, Nieruchomościowe B.I.G. 2023 Hannover oraz Targi budowlane Bauen + Wohnen 2023 Hannover.

Na wiosnę udział będzie można wziąć w następujących targach budowlanych:

  • między 2-5.03 zorganizowane zostaną Targi budowlane, systemów grzewczych i materiałów budowlanych Haus Dresden 2023  w Dreźnie,
  • ciekawą pozycją są także Targi nowych budowlanych trendów BauExpo Gießen 2023, które odbędą się między 10-12.03

Budownictwo w Niemczech potrzebuje specjalistów

Coraz częściej w niemieckiej prasie przeczytać można, że na rynku niemieckim brakuje wykwalifikowanych specjalistów z branży budowlanej. Kierownicy budowy, sumienni i profesjonalni budowlańcy, architekci. Niestety żyjemy w społeczeństwie starzejącym się, rynek potrzebuje młodych umysłów i rąk do pracy.

Szansa dla polskich firm budowlanych na rynku niemieckim

Mimo różnorodności produktów i usług budowlanych w Niemczech, to właśnie polskie wyroby i sposób działania są mocno doceniane przez naszych zachodnich sąsiadów. Niekiedy zdarza się, że to właśnie polskie firmy budowlane otrzymują zlecenia od Niemców, a mieszkańcy tego kraju są bardzo zadowoleni z usługi i polecają polskich przedsiębiorców dalej.

Posiadasz firmę budowlaną w Polsce? Chcesz pozyskać nowych klientów za zachodnią granicą? Zgłoś się do Connector Germany! Organizujemy wyjazdy na targi oraz spotkania B2B. Pomagamy stworzyć bazę potencjalnych partnerów biznesowych. Ekspansja na rynek niemiecki umożliwi Ci poszerzenie sieci klientów i otrzymanie nowych zleceń, a tym samym zebranie nowych doświadczeń zawodowych. 

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy! 

Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved