Poznaj naszego partnera – Comarch SA

Connector Germany w ramach kompleksowej obsługi swoich klientów stale powiększa sieć partnerów, którzy wspierają działania proeksportowe polskich firm w Niemczech oraz całej Europie. Doradztwo optymalizujące rozwój firm oraz efekty ich internacjonalizacji opiera się również na możliwości zaoferowania sprawdzonych i bezpiecznych usług ułatwiających funkcjonowanie na nowym rynku. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań aby naszymi partnerami były firmy bezpieczne oferujące ciekawe usługi lub produkty. 

Jednym z naszych partnerów jest  założony w 1993 roku Comarch- globalna firma programistyczna. Są to dostawcy innowacyjnych produktów i usług IT, a ponad 7000 pracowników Comarch wspiera klientów rozwiązaniami w ponad 60 krajach.

Program Comarch ERP XT

Produktem, który ułatwia funkcjonowanie przedsiębiorcom na całym świecie jest Program Comarch ERP XT do zarządzania firmą. Integruje on i automatyzuje najważniejsze procesy związane z prowadzeniem biznesu. Program ten umożliwia obsługę sprzedaży stacjonarnej i internetowej łącząc ją z wystawianiem faktur i magazynem. Technologia oparta o sztuczną inteligencję pozwala na wprowadzanie do systemu dokumentów za pomocą zdjęć, a raportowanie umożliwia analizę wyników firmy. To wszystko dostępne z każdego miejsca dzięki bezpiecznej, chmurze Comarch i aplikacji mobilnej 

Comarch ERP XT w języku niemieckim

Comarch ERP XT umożliwia obsługę niemieckojęzycznych faktur za pośrednictwem  interfejsu w języku polskim. Program umożliwia wysyłkę dokumentów bezpośrednio do kontrahenta za pośrednictwem poczty email. Comarch ERP XT to nie tylko program do fakturowania. Wśród jego wielu zastosowań wyróżnić można opcje zarządzania asortymentem oraz stanami magazynowymi, co umożliwia przeprowadzenie automatyczną inwentaryzację. W ramach tego oprogramowania można prowadzić sklep online wraz z systemową kasą mobilną. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość wykonywania raportów oraz ewaluacji w czasie rzeczywistym.

 Jeśli jesteś zainteresowany produktem naszego partnera zapraszamy do kontaktu. Wspólnie z firmą Comarch zaproponujemy optymalne dla Twojej działalności rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy! 
Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved