Seminarium online z Connector Germany

Connector Germany został partnerem seminarium online współorganizowanego przez OPZL Zielona Góra oraz niemieckie stowarzyszenie przedsiębiorców UVBB, którego odbędzie się 27 lipca br. w godz. 11.00-13.00. Tematem naszego spotkania będzie „Rozwój współpracy i kooperacji pomiędzy polskimi i niemieckimi przedsiębiorstwami”.

Warsztaty poprowadzi Jolanta Żukowska, w czasie których opowie o optymalnych formach pozyskiwania klientów oraz wskazówkach dotyczących ulokowania firmy w sąsiednim kraju. Doświadczeniami podzielą się również klienci Connector Germany. Firma  ERWIN HYMER GROUP NOWA SÓL sp. z o.o. , która przedstawi swoją  ekspansję do Polski. Firma transportowa GOLTOM GmbH opowie o swoich doświadczeniach wejścia na rynek niemiecki.

Chęć udziału w wydarzeniu prosimy zgłaszać drogą e-mail do 25 lipca 2022 r. pod adresami : zary@opzl.pl lub cottbus@uv-bb.de. W zgłoszeniu należ umieścić następujące informacje: imię i nazwisko, nazwa firmy, branża, telefon kontaktowy. Udział w seminarium jest bezpłatny i jest współfinansowany z  Funduszu Małych Projektów Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr.

Agenda 

1. Oficjalne otwarcie i powitanie uczestników UVBB i OPZL 
Joanna Zielińska Dyrektor Biura OPZL     
Reinhard Schulze Vice-przewodniczący UVBB

2. Warsztat „Rozwój współpracy i kooperacji pomiędzy polskimi i niemieckimi przedsiębiorstwami”             
Jolanta Żukowska – Connector Germany Zielona Góra

  • Optymalne formy pozyskiwania klientów            
  • Doświadczenia i wskazówki  dotyczące ulokowania firmy w sąsiednim kraj

3. Wspólna dyskusja uczestników warsztatu: pytania i odpowiedzi. 

jaunehttp://www.europa.brandenburg.de/media_fast/5797/thumbnails/INTERREG_VA-Logo-4c.jpg.16190697.jpg
Das Projekt wird aus Mitteln des Europäischen Fonds für Regionale Entwicklung im Rahmen des Kooperationsprogramms Brandenburg-
Polen (Wojewodschaft Lubuskie) 2014-2020, „Kleinprojektefonds der Euroregion Spree-Neiße-Bober“, kofinanziert.
Projekt finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Kooperacyjnej Brandenburgia-Polska (Województwo Lubuskie) 2014-2020, współfinansowany z „Funduszu małych projektów Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr”

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy!
Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved