Jakie korzyści oferuje firmom w Niemczech nowoczesna bankowość biznesowa?

Rozpoczęcie działalności gospodarczej i samozatrudnienie z innowacyjnym pomysłem na biznes lub po prostu we własnym zawodzie to wielkie wyzwanie. Podczas procesu zakładania firmy czeka na Ciebie wiele ciekawych tematów, na przykład opracowanie strategii marketingowej. Ale jest też wiele spraw organizacyjnych, z którymi założyciele zazwyczaj nie lubią sobie radzić – zwłaszcza w zakresie podatków, księgowości i finansów. Abyś nie musiał zajmować się tymi tematami dłużej niż to konieczne i mógł z entuzjazmem poświęcić się swojej działalności, nowoczesne cyfrowe konto biznesowe wspiera Cię w bankowości biznesowej. 

Więcej niż tylko bankowość internetowa

Coraz więcej właścicieli firm korzysta z bankowości internetowej. Wszystkie transakcje przeprowadzają na swoim smartfonie, tablecie lub komputerze. Cyfrowe konto biznesowe jest dostępne 24/7, więc jako właściciel firmy nie musisz się martwić o godziny otwarcia, możesz zająć się swoim biznesem kiedy i gdzie chcesz. Ale nowoczesna bankowość biznesowa oferuje nie tylko internetowe konto biznesowe, z którego można korzystać niezależnie od czasu i miejsca. Nowoczesna bankowość biznesowa oszczędza Twój cenny czas, dostarczając Ci użytecznych narzędzi, które łączą zarządzanie finansami Twojej firmy. 

Cyfrowe otwarcie rachunku

Nowoczesna bankowość biznesowa to nie tylko sprawdzanie stanu konta online i wykonywanie transakcji finansowych na komputerze lub smartfonie. Nowoczesna bankowość biznesowa zaczyna się od otwarcia rachunku. Cyfrowy proces rejestracji i otwarcia oszczędza Twój cenny czas. Dzięki nowoczesnym procedurom wideo identyfikacji, nie ma potrzeby okazywania dowodu osobistego w oddziale lub wysyłania kopii pocztą w celu potwierdzenia tożsamości. To pozwoli na szybsze założenie firmy w Niemczech.

Artykuł powstał przy współpracy naszego partnera biznesowego Penta Fintech GmbH.

Jako Connector Germany proponujemy kompleksową pomoc w założeniu spółki w Niemczech i wsparcie na początku jej działania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak otworzyć rachunek biznesowy korzystając z nowoczesnej bankowości online.

Zapraszamy do kontaktu i rozmowy! 
Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved