Targi EM Power: Przyszłość energetyki w Monachium

Od 14. do 16. czerwca 2023 r. Monachium będzie gościć jedno z najważniejszych wydarzeń branży – targi EM Power. To trzydniowe wydarzenie jest skierowane do liderów, ekspertów i innowatorów z całego świata. Ma na celu prezentację pomysłów i rozwiązań przyszłości energetyki.

EM Power towarzyszą dodatkowe wydarzenia

  • Intersolar Europe – wiodąca na świecie wystawa branży fotowoltaicznej, 
  • ees Europe – największa i najbardziej międzynarodowa wystawa akumulatorów i systemów magazynowania energii na kontynencie,
  • Power2Drive Europe – Międzynarodowa Wystawa Infrastruktury Ładowania i E-Mobility.

Firmy mają do dyspozycji w tym roku 17 hal wystawowych oraz przestrzeń zewnętrzną.

Główne cele targów EM Power

Targi EM Power koncentrują się na nowoczesnych rozwiązaniach. Mowa o inteligentnych systemach zarządzania energią, inteligentnych licznikach i rozwiązaniach opartych na internecie rzeczy (IoT). Od producentów oświetlenia po źródła systemów grzewczych. Wszyscy użytkownicy korzystają z technologii, które mogą poprawiać zużycie energii i poprawiać komfort użytkowników.

Sieci elektroenergetyczne również stają przed wieloma wyzwaniami w zależności od udziału źródeł energii. EM Power wykorzystuje połączenie graczy z branży usług, dostawców infrastruktury, operatorów sieci i decydentów europejskich, aby zaprezentować trendy w oprogramowaniu i rozwiązania związane z inteligentnymi sieciami, magazynowaniem energii i cyfrową transformacją energii.

Ponadto, targi EM Power działają również w ramach programu publicznego i miast, które wprowadzają innowacje energetyczne w swoich działaniach. Organizator prezentuje rozwiązania z zakresu zarządzania energią miejską, inteligentnego oświetlenia ulicznego, elektromobilności i zarządzania rozwojem miast.

W trakcie targów EM Power pojawią się również liczne panele dyskusyjne, prezentacje i warsztaty. Umożliwią one udział w wymianie wiedzy, doświadczeniach i networkingu z czołowymi ekspertami branżowymi. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby poznać trendy, odkryć możliwości biznesowe i znaleźć ważne kontakty.

Targi EM Power w Monachium są kluczowym wydarzeniem dla wszystkich firm rozwijających się w branży energetycznej. Bez względu na to, czy Twoja firma oferuje wsparcie energii odnawialnej, dostawę technologii czy Ty po prostu pasjonujesz się rozwojem energetycznym i zieloną energią, warto wziąć udział w tym prestiżowym wydarzeniu. Zapisz tę datę w kalendarzu i przygotuj się na odkrycie energetyki jutra  w Monachium!

Connector Germany specjalizuje się we wsparciu klientów podczas targów branżowych, niezależnie, czy są oni odwiedzającymi, czy wystawcami.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji!

Zadzwoń: +48 791 091 229

Wszystkie informacje publikowane na naszej stronie są pisane i sprawdzane przez ekspertów z najwyższą starannością. Niemniej jednak nie możemy zagwarantować ich dokładności, ponieważ prawa i przepisy podlegają ciągłym zmianom. Z tego powodu zawsze konsultuj się ze specjalistą w konkretnym przypadku.

Obserwuj nas

© 2020 All Rights Reserved